Skautská klubovna Dlouhá Třebová

Novou klubovnu staví i v Dlouhé Třebové! Pomozte jim vybudovat kvalitní zázemí pro celoroční činnost!

dlt

Nová klubovna bude stát na pozemku, který středisku darovalo město Ústí nad Orlicí. V plánu je postavit dřevostavbu připojenou na vodovod i kanalizaci, s dostatkem místa na skladování všeho materiálu a vybavení, a hlavně s prostory pro dvě schůzky zároveň. Taková klubovna by měla poskytovat odpovídající zázemí jak pro činnost oddílu i s ohledem na budoucí růst, tak pro víkendové výpravy jiných oddílů a třeba i pro vzdělávací kurzy skautských vedoucích.

daflk

Aktuálně stav - dokončují se podklady pro stavební a územní řízení a pokud vše půjde dobře, práce na stavbě by měli začít ještě letos. Nejpozději v roce 2025 by pak měla klubovna začít plně sloužit dětem a jejich vedoucím.

Pomozte i malým darem,
Skautská nadace Jaroslava Foglara pak bude vaše dary