Skautská klubovna Plzeň - Červený Hrádek

Nově vzniklá družina skautů získala od města Plzeň do bezplatné výpůjčky domeček v centru obce.Podmínkou byla oprava na vlastní náklady. Díky vedené sbírce získal projekt 74 821 Kč, dokonce předčil původní odhad!

hrádek

Nové oddíly mohou růst

Cílem projektu je opravit klubovnu do provozuschopného stavu a umožnit tak co nejvíce dětem z Červeného Hrádku a okolí zapojit se do skautské činnosti. Jakmile bude rekonstrukce dokončena, plánujeme zvýšit počet členů a rozdělit se na dvě družiny.

Své pomocí se podařilo vyřešit omítky, elektroinstalaci a vodoinstalaci, vybudovat nový komín, zcela vyměnit střešní krytinu včetně zateplení. Dalšími kroky bude výměna oken, pokládka podlah a pořízení vybavení.

xx