Skautská klubovna Stará Bělá <br>– 2. etapa

Ve Staré Bělé během loňského roku vyrostla nová klubovna. Nyní zbývají finální práce, které otevřou nové zázemí oddílům pro běžnou činnosti, víkendové aktivity i vzdělávací činnost.

stara bela

Díky stovkám brigádnických hodin, financím a darům mohli skauti ve Staré Bělé postavit hrubou stavbu nové části klubovny.

Letos je čeká pokračování – zavedení vody, topení, rozvody elektřiny, stavba schodiště, instalace vrat a oplocení, zateplení, fasáda, terénní úpravy, malování...

Podpořte jejich úsilí, už na podzim by mohla nová klubovna sloužit svému účelu, tedy dětem.

Skautská nadace Jaroslava Foglara přidá ke každé vaší koruně 50 haléřů!