Skautské centrum Habartov

V Habartově vzniká projekt klubovnu první svého druhu. Bude postavena podle modelu konceptu Moudré klubovny (jedná se o speciální modulární projekt nových skautských kluboven) a bude možné ji využívat nejen jako zázemí habartovského střediska, ale také jako vzdělávací centrum pro desítky skautských vedoucích v Karlovarském kraji a stovky z celé republiky.

hab

V současnosti  je hotová projektová dokumentace. I její vznik podpořilo množství drobných dárců.

Nyní habartovští skauti pracují na stavebním povolení.

V této fázi by rádi vybrali 150 000 korun,

s tím jim můžete pomoci i vy!

Skautská nadace Jaroslava Foglara přidává ke každé vybrané částce polovinu navíc!