Středisko 13. klíčů Lomnice nad Lužnicí

Skauti v Lomnici se staví na vlastní nohy, díky půjčce Junáka koupili bývalou administrativní budovu Jipro, vlastními silami a prostředky budovu opravili. Nyní zbývá zajistit vybavení.

Poprvé ve svém!

Lomnice

Pomůžete sehnat finance na rohožky, stoly, židle, skříně, ponky do dílny, dřez, čerpadlo do studny a ostatní potřebné věci?

Skauti z Lomnice toho do nové základny potřebují ještě docela dost. Rozpočet navíc na příštích deset let zatíží splátky půjčku na koupi budovy.

Nenechte nás sedět na podlaze

K prvním darům do výše deset tisíc Kč přidává Skautská nadace 50% jako cílovou prémii z vlastních prostředků.

Lomnice