Tábořiště pro roudnické skauty

Skautské středisko Říp Roudnice nad Labem buduje tábořiště pro konání menších a velkých táborů. Prostor plně využije pro svoje aktivity, nabízí jej i dalším zájemcům.

Roudnice

Kvalitní zázemí pro letní tábory

Základní pilíře jako kuchyně a jídelna již stojí, teď je na řadě sociální zařízení, vodárna a zimní základna, která se v létě promění v ošetřovnu a týmovnu.

K dispozici jsou klasické stany s podsadou, ale i chatky.

Místo využívá ideální polohu s dostupným zásobováním, lékařskou péčí, ale i s možností snadno plánovat atraktivní výlety.

O vzniku táběřiště a jeho podobě nejlépe vypoví video

Podpořte rožšíření a nákup vybavení tábořiště.

Díky vám může spousta dětí zažít nezapomenutelná letní dobrodružství!