Voda a WC do skautské klubovny v Liberci

Ve společné klubovně středisek Stopa a Šurean nikdy nebyla voda a kanalizace. Středisko vypsalo dárcovský projekt, který by pomohl objekt rekonstruovat a vybudovat potřebné přípojky a uvnitř 1-2 záchody. Skautská nadace přispěla bonusovou prémií 20 000 Kč, celkově sbírka vyšplhala až na částku 201 366 Kč.

Zásadní úpravy

liberec

Střediska využívají starší objekt, bohužel nevyhovuje technickými a zejména hygienickými parametry. V roce 2018 prošla klubovna významnou rekonstrukcí, bylo přistaveno další patro.

V roce 2020 se podařilo vybudovat přípojky a sociální zařízení.

xx