Základna Mauglí Děčín

Středisko v Děčíně buduje samostatnou klubovnu, která poslouží pro oddílovou činnost, ale i jako základna pro výpravy nebo tábory. Objekt byl zakoupen z přímého daru sestry Jiřího Kolominského - Mauglího, náčelníka exilových skautů. Samostatným darem pomohla i Skautská nadace. Nyní jsou třeba finance na opravy a rekonstrukci.

Mauglí

Každý váš příspěvek přibližuje sen mít vlastní, funkční a krásnou základnu

Základna Mauglí nabízí několik místností, které se dají využívat jako jednotlivě klubovny, jídelna či společenská místnost.

V opravovaném objektu bude k dispozici kuchyňský kout, dvoje toalety a skladové prostory. Premiérově v objektu proběhl i letní tábor.

Základna je umístěna přímo v zahradě s památnými stromy a u Ploučnické cyklostezky, nabízí tedy ideální prostor pro hry, výpravy a poznávání přírody.

Mauglí