Nadace slaví 20 let!

Na této stránce najdete pravidelně aktualizované informace o oslavách dvaceti let Nadace. 

3.10. 2022

Oslavy v Brně máme za sebou. O tom, jak se nám podařily, čtěte v samostatném článku ZDE

brno1


28.6. 2022

Právě byl spuštěn prodej lístků na speciální uvedení představení Rychlé šípy v nastudování divadla Těšín. 
Srdečně vás všechny zveme, přijďte s námi oslavit 20. let Nadace, při této příležitosti jsme se rozhodili totiž akci uspořádat. 

Chtěli jsme, aby oslavy neprobíhali jen v Praze, ale abychom se potkali i dalšími sympatizanty Nadace a její práce. Bude nám ctí,  když se na představení potkáme, na místě budou i podzimní novinky z Jestřábova obchodu a připravujeme i speciální výroční vstupenku pro návštěvníky. 

představení


16.5. 2022

V neděli 15. května jsme se vydali po Jestřábových stopách Prahou. Skautská nadace Jaroslava Foglara vypravila k oslavě 20. výročí od svého založení historickou tramvaj, která nás vezla po místech spojených s Jaroslavem Foglarem. Více si přečtěte v aktualitách ZDE

tram5


4.5. 2022

Celá první tramvaj už je vyprodána. Zbývá několik málo lístků na druhou jízdu, pokud chcete jet s námi, neváhejte a kupujte zde

tram2


5.4. 2022

První akce k oslavám je venku. Kupte si v Jestřábově obchodě vstupenku na pořádnou jízdu! Prodej lístků na tramvaj spouštíme dnes v popoledních hodinách.

tram


28.2. 2022

Přinášíme aktualitu v podobě hrubého náčrtu důležitých datumů letošních oslav. Změny programu samozřejmě vyhrazeny, vše je v procesu :-)

timeline

Spouštíme komunikaci k letošnímu výročí 20 let existence nadace. Při této příležitosti jsme do výročního kabátku oblékli naše logo - líbí se vám?

logo20

Pomocí příspěvků s časovou osou vás budeme pravidelně informovat o zajímavostech z historie nadace na našem facebooku a na této stránce najdete nejčerstvější informace  o akcích, které se letošních oslav budou týkat. 

Těšte se a zůstaňte s námi ve spojení!